Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto.
Your shopping cart is empty!

Regulamin

 

REGULAMIN E-SKLEPU WWW.AKCENTSPORT.PL

1.      Sklep Internetowy www.akcentsport.pl umożliwia zakupy za pośrednictwem Internetu. Sklep jest prowadzony przez firmę Akcent Sport Sp. z o.o. ul. Mory 12; 01-303 Warszawa, NIP: 527-14-63-269; Regon 140340598; Nr. Rachunku bankowego: ALIOR BANK 71 2490 0005 0000 4530 6772 2458

E-mail: sklep@akcentsport.pl

2.      Ceny produktów w sklepie są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT 23% (ceny brutto). Ceny nie zawierają kosztów transportu.

3.      REJESTRACJA
Jeżeli chcesz zostać stałym klientem sklepu „akcentsport.pl" musisz się zarejestrować. Unikniesz dzięki temu żmudnego wpisywania swoich danych kontaktowych i danych do wysyłki podczas dokonywania zakupów. Warunkiem prawidłowej rejestracji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. 133 z dnia 28.08.97 r.)

4.      ZAMÓWIENIE

Aby zakupić interesujący Cię produkt w sklepie internetowym „akcentsport.pl” musisz przesłać poprawnie wypełniony formularz zamówienia. Zamówienie w sklepie można dokonywać w dni powszednie przez 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia składane w dni powszednie po godz. 17.00, w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą od następnego dnia roboczego. Koniecznym warunkiem do zrealizowania zamówienia jest poprawne wypełnienie formularza rejestracyjnego i potwierdzenie go e-mailowo wraz z podaniem numeru kontaktowego do osoby zamawiającej. Firma Akcent Sport Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do niezrealizowania zamówienia w przypadku podejrzenia podania fałszywych danych. Wszystkie zamówienia realizujemy w terminie 3-5 dni od złożenia zamówienia. Do każdego zamówienia załączamy dowód zakupu ( Fakturę VAT). Aby otrzymać fakturę VAT należy poinformować o tym przy składaniu zamówienia i podać dane firmy. Akcent Sport Sp. z o.o. zastrzega sobie również prawo do odmowy realizacji zamówienia w przypadku występowania błędów na stronach sklepu związanych z wyświetlaniem błędnych informacji o cenach i stanie produktów. W takim wypadku firma informuje klienta o zaistniałej sytuacji i w ciągu 48 godzin od stwierdzenia braku, pieniądze zostają zwrócone. Istnieje także możliwość wymiany na inny towar. 

FORMA PŁATNOŚCI :Towar wysłany jest „za pobraniem”- należność za fa  płatna kurierowi przy odbiorze zamawianego towaru  bądź na podstawie  przedpłaty za towar na konto firmy Akcent Sport Sp. z o.o.dokonanego  przed dostawą do klienta i po zatwierdzeniu wpływu na konto.-  Wszelkie informacje i uwagi powinny być umieszczone w zamówieniu.

ANULOWANIE ZAMÓWIENIA

Możesz wycofać swoje zamówienie kontaktując się z nami pod numerami podanymi w zakładce „Kontakt”. Zamówienia nie możemy anulować, jeśli w między czasie zostało wysłane do klienta.

5.      REKLAMACJA

Jeśli zakupiony towar będzie posiadał wady techniczne, został uszkodzony podczas dostawy lub jest niezgodny z zamówieniem, należy bezzwłocznie poinformować pracownika sklepu akcentsport.pl.pl. Formularz reklamacji znajduje się w zakładce-, powinien on zostać wypełniony i odesłany wraz z towarem i ksero faktury zakupu na adres siedziby. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 21 dni od daty otrzymania przesyłki. W przypadku uznania reklamacji nastąpi naprawa lub wymiana produktu na nowy wolny od wad. Jeżeli wymiana ta jest niemożliwa, pieniądze zostaną zwrócone na podane przez klienta numer rachunku bankowego. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

6.      WYSYŁKA TOWARU

Wysyłki zamówionych towarów realizujemy w następujący sposób:

·     KURIER

·     ODBIÓR OSOBISTY

 

Więcej szczegółów dotyczących wysyłki towaru w zakładce „WYSYŁKI”

7.      GWARANCJA
Wszystkie towary zakupione u nas podlegają 12 miesięcznej gwarancji producenta.
Proszę zachować fakturę VAT - dowód zakupu. Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia itp.), a także uszkodzenia spowodowane niedbałym i niewłaściwym użytkowaniem oraz elementy ozdobne np. koraliki, aplikacje.
Reklamowany towar przesłany do nas powinien być czysty. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji.
Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana najpóźniej w ciągu 21 dni od daty otrzymani przesyłki.

8.      AKCEPTACJA REGULAMINU

Każdy klient rejestrując konto w e-sklepie www.akcentsport.pl, akceptuje regulamin, za razem wyraża zgodę na przesyłanie przez firmę Akcent Sport Sp. z o.o. materiałów reklamowych drogą mailową. Z otrzymywania materiałów reklamowych, klient ma prawo zrezygnować w każdej chwili, wysyłając wiadomość zwrotną, w której wyraża chęć rezygnacji z ww usługi.